The logo of the website. Click here to go to the startpage of the website.
 ОШ "Вук Караџић" Врање
 Nalazite se na: Početak -> Prva strana |

Д О Б Р О Д О Ш Л И !

Три су најзначајнија суперлатива основне школе "Вук Караџић" у Врању:
 1) најстарија - најстаријa школа у Врању. Иако је почела са радом још пре ослобођења Врања од Турака (1878. године), три године су важне за историју школе: 1910. година - када је почела са радом нова зграда школе на месту данашње школе; 1952. година - када школа почиње рад под садашњим именом; 1980. годинa - када је изграђена данашња зграда школе;
 2) највећа у региону - у самој школи (без икаквих издвојених јединица) наставу похађа преко 1100 ученика, а наставу обавља преко 70 наставника;
 3) најсавременија - са модерном спортском халом, савременим отвореним вишефункционалним тереном са вештачком травом, осветљењем и трибинама, са савременим рачунарским кабинетом, амфитеатром, двориштем за летње сцене..., школа се сврстава у ред једне од најбоље опремљених у региону.

О Б А В Е Ш Т Е Њ А

****************

Подела књижица ученицима од првог до четвртог разреда обавиће се у понедељак 28.6.2021. у 9,00 у учионицама Школе.
Додела сведочанстава за ученике од петог до седмог разреда обавиће се такође у понедељак 28.6.2021. у учионицама Школе у 10,00.

*****************

Поштовани родитељи будућих ђака првака,

И ове године радујемо се доласку ваше деце у нашу школу и срећни смо што знамо да ћемо појачати редове Вукових клинаца.
Сву потребну документацију за полазак у први разред школа прибавља службеним путем.
Ваше је само да пријавите своје дете у нашу школу и обавите лекарски преглед.
Пријаву детета вршите позивом на број телефона 017/400-630 или слањем података на електронску адресу: upisosvuk@gmail.com.
Потребни подаци:
   1. Име и презиме детета
2. Имена родитеља
3. Датум рођења детета
4. ЈМБГ детета и родитеља
5. Адреса становања
6. Контакт телефон.
Позив за тестирање добијате телефонским путем, а о термину се договарамо.

С нестрпљењем Вас очекујемо!
Добродошли!

**************

Допис МПНТР о бесплатним уџбеницима налази се на страници "Огласна табла" (опција из горњег менија).

****************

Уколико сте заинтересовани за имунизацију, можете се пријавити на порталу еУправе -> овде

Сајт "Моја школа" РТС Планете за праћење наставе

******************

Првилник о јавним набавкама наше школе налаза и се у делу "Преузимања" или овде.

******************
Позив за достављање понуда - дезинфекција, дезинсекција... Рок 23.02.2021.: Позив и прилози

Позив за достављање понуда - рачунари и опрема
децембар 2020. рок 15.12.2020.: Позив са прилозима

Позив за достављање понуда - рачунари и опрема
новембар 2020.: Позив са прилозима

Позив за достaвљање понуда - противпожарне услуге 02.11.2020.: Позив са прилозима

Позив за достaвљање понуда - пецива за исхрану ученика
07.10.2020.: Позив са прилозима

Позив за достављање понуда за осигурање имовине 24.9.2020.: Позив са прилозима

Позив за достављање понуда за осигурање ученика 24.9.2020.: Позив и прилог  Поновљени позив 30.9.2020.

Позив за достављање понуда за осигурање запослених 14.9.2020.: Позив и прилози

*****************

Летопис за школску 2019/2020. годину постављен је у делу Предмети - Новинарска секција

Видео упутство за наставнике, за коришћење Гугл учионице -> овде

Постављање оперативних планова у есДневник, корак по корак -> упутство

Кратко упутство за електронски дневник, за НАСТАВНИКЕ (одељењске старешине и предметне наставнике) -> овде

Видео упутство за пријаву родитеља на електронски дневник (https://moj.esdnevnik.rs/login) -> упутство.

poslednja izmena: 27-06-2021